fbpx

Замовлення, оплата, доставка

Замовлення

Визначтесь з виробом, оберіть розмір, форму, породу дерева, спосіб виконання тощо. Бравус (Bravus) це виключно індивідуальні замовлення. Тому зв’яжіться з нами і отримайте консультацію у зручний для всіх спосіб (телефон, пошта, Дірект).

Терміни

Кожен виріб – на замовлення. Тому час виконання від 2 до 5 тижнів. Термін залежить від специфіки і обсягу роботи. Замовлення вважається виконаним тільки коли виріб передано логістичній компанії.

Оплата

Щойно ми погодимо усі деталі, ви отримаєте паспорт виробу в електронному варіанті і реквізити для оплати. Після чого необхідно внести 50% передоплати. Тільки тоді замовлення береться в роботу. Коли виріб буде готовий, ви отримаєте фото- та/або відеопідтвердження. Другу частину сплачуєте за реквізитами або післяплатою при отриманні.

Доставка

Малогабаритні та стандартні вироби надсилаємо Новою поштою на склад або за вказаною адресою. В окремих випадках – спеціально орендованим транспортом безпосередньо за адресою клієнта. За пошук автівки і організацію перевезення відповідає Бравус. Вартість доставки оплачує замовник. За межі України доставляємо кур’єром, безпосередньо за адресою.

Пакування

Вироби пакуються в спеціальну комерційну тару. Використовуються різноманітні матеріали і ступені захисту від усіх механічних пошкоджень під час транспортування та збереження. 

Комплектація

Замовлення укомплектовано таким чином: виріб, його паспорт, комплект для самостійного монтажу опор, а також набір для догляду.

error: