fbpx

Про нас

™ BRAVUS

Це один із двох наших брендів і напрямків діяльності.

Первинний бренд Bravo Wood Holding – добре відомий в усій Європі та відповідає за гуртовий експорт стільниць та інших меблів із масиву. Бравус же створює столи та інші меблі із масиву твердих порід уроздріб і виключно на замовлення. Приймаємо та доставляємо як Україною, так і Європою.

«Якість та прагматизм, а не лірика і популізм»

Це головний принцип нашої роботи. Ми не пишемо кілометрові описи, як зародилося деревце бозна-коли, а наші майстри подарували йому друге життя. Тут такого не буде. На сайті та в соц.мережах ви знайдете лише лаконічні описи та рекомендації. За якість більше скажуть самі вироби, десятиліття експлуатації та досвід роботи по всій Європі.

На додачу, ми екологічно відповідальний бізнес. Тому особливе місце у нашій роботі займають вироби з переробленої деревини (амбарного дубу). Правильний досвід роботи з ним мають одиниці в Україні – Бравус і ще там хтось.

Бравус (® BRAVUS) – це кастомні меблі із масиву дерева. Із зрозумілим дизайном і практичними формами. Такі речі для тих, кому набридла нудна буденність і хто хоче підняти рівень ефективності повсякденних справ. Правильні меблі дійсно здатні перетворити банальні побутові процеси у діяльність абсолютно іншого рівня продуктивності і задоволення.

error: