fbpx

Правила експлуатації

1. Кожен предмет меблів призначений для певної мети застосування. Тому слід використовувати меблі згідно з їх функціональним призначенням.

2. Неприпустимий довготривалий контакт стільниці з гарячими предметами.

3. Столи рекомендовано експлуатувати в приміщеннях з опаленням та вентиляцією при температурі повітря не нижче +10° С і не вище +40°С з відносною вологістю 40-60%. Істотні відхилення від вказаних режимів можуть призвести до деформації і пошкоджень.

4. Розташування виробів ближче одного метра до опалювальних приладів, кондиціонерів та інших джерел тепла, холоду, а також під довготривалим впливом сонячних променів може викликати старіння покриття, зміну кольору та призвести до деформації.

5. Варто оберігати поверхню від механічних пошкоджень (тверді предмети, абразивні порошки і надлишкові фізичні навантаження).

6. Не допускається дія на стільниці агресивних речовин (кислот, лугів, розчинників тощо) та їх парів.

7. Не допускається розморожувати продукти чи залишати надовго на поверхні столу сильно охолодженні предмети.

8. Не допускається оброблювати чи нарізати продукти на поверхні стільниці чи шкрябати її жорсткими предметами.

9. Догляд належить здійснювати із застосуванням лише якісних, спеціально призначених для цих цілей засобів чищення і полірування. Відповідно до інструкцій виробника, що додаються.

10. Заборонено переміщення навантажених столів.

11. При експлуатації меблів не допускається перевищення статичного вертикального навантаження (в особливостях із застосуванням зусиль до однієї точки). Це вбереже стіл як від прогину, так і вм’ятин.

12. Не є недоліком (дефектом) товару наявність в його елементах особливостей, обумовлених стилістичною ідеєю виробника, початковими матеріалами чи їх природним походженням. Зокрема: незначні відмінності фактури та/або відтінку масиву деревини.

error: