fbpx

Правила експлуатації

1. Заборонено переміщення навантажених столів.

2. Неприпустимий довготривалий контакт стільниці з гарячими предметами.

3. Не допускається дія на стільниці агресивних речовин (кислот, лугів, розчинників тощо) та їх парів.

4. Варто оберігати поверхню від механічних пошкоджень (тверді предмети, абразивні порошки і надлишкові фізичні навантаження).

5. Не допускається оброблювати чи нарізати продукти на поверхні стільниці чи шкрябати її жорсткими предметами.

6. Не допускається розморожувати продукти чи залишати надовго на поверхні столу сильно охолодженні предмети.

7. Догляд належить здійснювати із застосуванням лише якісних, спеціально призначених для цих цілей засобів чищення і полірування. Відповідно до інструкцій виробника, що додаються.

8. При експлуатації меблів не допускається перевищення статичного вертикального навантаження (в особливостях із застосуванням зусиль до однієї точки). Це вбереже стіл як від прогину, так і вм’ятин.

9. Розташування виробів ближче одного метра до опалювальних приладів, кондиціонерів та інших джерел тепла, холоду, а також під довготривалим впливом сонячних променів може викликати старіння покриття, зміну кольору та призвести до деформації.

10. Столи рекомендовано експлуатувати в приміщеннях з опаленням та вентиляцією при температурі повітря не нижче +10° С і не вище +40°С з відносною вологістю 40-60%. Істотні відхилення від вказаних режимів можуть призвести до деформації і пошкоджень.

11. Захисне покриття розраховане на весь строк експлуатації меблів. При локальному пошкодженні рекомендується його відновлення з використанням набору для догляду (care-kit), який надається в комплекті із кожним столом. Пошкоджені великі ділянки слід відновлювати згідно рекомендацій Bravus. Ми обслуговуємо наші вироби без строку давності.

12. Не є недоліком (дефектом) товару наявність в його елементах особливостей, обумовлених стилістичною ідеєю виробника, початковими матеріалами чи їх природним походженням. Зокрема: незначні відмінності фактури та/або відтінку масиву деревини, покриття, епоксидної смоли. В тому числі, природні зміни насиченості кольорів.

error: